Apie mus

Mes norime pasiūlyti aukštos kokybės, aplinkai draugiškus, žmogui saugius ir stilingo dizaino produktus, kuriuos norisi turėti ir didžiuotis naudojant nutolus nuo namų. Siekiame, kad modernus žmogus, esantis užimtas, skubantis, tačiau sąmoningas ir besirūpinantis savo mityba bei aplinka mėgautųsi maistu ir gėrimu keliaujant tvariai.
 
Todėl vienijame pačius atsakingiausius bei pasaulyje puikiai vertinamus prekių ženklus į vieną būrį: SOULBOTTLES – su meile iš Berlyno; SOL CUPS – už gerą skonį ir darnią aplinką; BLACK&BLUM – nesenstantis dizainas bei tvirtumas. Visi šie prekių ženklai dirba atskirai, tačiau, taip pat turi bent vieną tą patį tikslą. Paskatinti tvarų gyvenimo būdą!
 
FILOTA taip pat aistringai siekia tvarumo. Mūsų gertuvės leis mažinti plastikines atliekas, puikiai atrodys ir bus praktiškos. Daugkartiniai kavos puodeliai, skirti išsinešti kavą – suteiks daugybę progų mėgautis ilgai neatvėstančia, savo tikrą skonį išlaikiusia kava, o svarbiausia – be vienkartinio puodelio kvapo ir skonio natų. O gal verta pabandyti parduotuvėje gamintas salotas pirkti įdėtas į nuosavą pietų dėžutę?