Mūsų partneriai

 Įmonės, su kuriomis bendradarbiaujame rūpinasi ne tik savo gaminamų produktų išvaizda ir kokybe, bet prisideda prie aplinkosaugos. Mums labai svarbu, kad partneriai turėtų dokumentus, įrodančius maisto ar gėrimo indo saugumą žmogui. Jeigu įmonė negali pateikti tyrimų rezultatų, mes atsisakome su jais bendradarbiauti. Todėl vienijame tik pačius atsakingiausius prekių ženklus, tokiu būdu užtikrindami saugų vartojimą.

Norite bendradarbiauti? Rašykite info@filota.lt

BLACK+BLUM

Siekia palengvinti žmonių gyvenimą kurdami aukščiausios kokybės, ilgaamžius, savo vertę turinčius produktus, taip pat aistringai prisidėdami prie gamtos išsaugojimo ateities kartoms.

SOULBOTTLES

Sąmoningumas, tvarumas ir sąžiningumas - kertiniai SOULBOTTLES principai. Gertuvės pagamintos nesukuriant CO2 dujų, o žaliavos iš įmonių, kurios laikosi sąžiningos prekybos. SOULBOTTLES skiria 1€ nuo kiekvienos parduotos gertuvės fondams, kurie rūpinasi geriamuoju vandeniu skurdžiose šalyse: Viva con Agua de St. Pauli e.V. ir the Welthungerhilfe.

SOL CUPS

Laimingi, sveiki, švarūs, tvarūs ir gražūs! SoL CUPS kelionių puodeliai sukurti siekiant mažinti plastiko naudojimą, užkirsti kelią chemikalams patekti į organizmą per vienkartinius puodelius bei mėgautis gėrimu iš gražaus ir itin lengvo, rankų darbo puodelio.

MIZU

Atletų, žygiuotojų ir aktyvią veiklą mėgstančių draugų grupelės sukurta gertuvė MIZU, atitinkanti jų pačių lūkesčius. Tai tvirtos, lengvos, patogios gertuvės, kurios tapo alternatyva plastikiniams buteliukas kelionėse.