Vienas daugkartinis šiaudelis ar puodelis kavai – mūsų siekiamybė

Nerūpestingą vartojimo „džiaugsmą“ turi pakeisti – vienas daugkartinis. Gertuvė, puodelis kavai ar šiaudelis ir kiti aplinkai, sveikatai ir piniginei draugiški produktai, kurie džiugins kokybe, funkcionalumu ir dizainu. Vieni žmonės apsisprendžia rinktis daug kartų naudojamą daiktą dėl aplinkosauginio mąstymo, kiti dėl pinigų sutaupymo, patogumo ar mados.
 
Keliaujant, vykstant į žygius, vaikštant mieste, dirbant biure ar leidžiant laiką namuose naudojamės vieno karto, greito vartojimo malonumais. Tarp tų malonumų yra ritualų, tokių kaip kavos suvartojimas per 15-20 minučių iš vienkartinio puodelio. Plastikiniai vienkartiniai vandens buteliai ne išimti, juos perkame impulsyviai, norėdami apsirūpinti vandeniu. Tačiau, visą tai priskiriama švaistymui.
 

Mes pastebėjome, jog itin platus įvairių alternatyvų vienkartiniams produktams pasirinkimas. Tačiau jeigu tai produktas, besiliečiantis su maistu – mes turime būti tikri, kad chemikalai iš daikto nepersisunks į mūsų vandenį, kavą ar maistą. Todėl pirmiausia dedame daug pastangų ir laiko, siekdami gauti kiekvieno produkto kokybę įrodančius dokumentus. Nuo gamyklos, kurioje jie gaminami iki testų rezultatų, įrodančių produktų saugumą žmogaus organizmui. Paprasčiausiai norime užtikrinti, kad tiek mes, tiek kiti be jokios baimės savo sveikatai imtų vandens gertuvę į darbą, žygį ar kelionę.

FILOTA taip pat siekia paskatinti aplinkosauginį mąstymą. Pagalvokite apie plastiką, kalnus šiukšlių, ir suprasite, kodėl logiška – vienas daugkartinis. Kiekvienas turi apsispręsti, ar naudoti darbe vieną gertuvę, mieste vieną puodelį kavai išsinešti, gėrimams siurbčioti – vieną šiaudelį. Jeigu mes paskaičiuotumėme, kiek sutaupoma pinigų ir kada atsiperka viena kokybiška gertuvė? Atsiperka vos per kelis mėnesius. Kiek sutaupytumėte – apskaičiuokite patys!

Linkiu jums naujų patirčių, gražių įspūdžių bei džiaugtis ir didžiuotis naudojant tik vieną, vieną vienintelę gertuvę, puodelį ir šiaudelį.

 

Patiko įrašas?

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Share on print

Skaitykite taip pat